گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/ورودی، ایمنی و مبلمان بیمارستان الزهرا در شأن این بیمارستان نیست
کد محتوا : 24323
تعداد بازدید: 709
يکشنبه، 21 آبان 1396
ورودی، ایمنی و مبلمان بیمارستان الزهرا در شأن این بیمارستان نیست
عضو کمیسیون بهداشت و سلامت شورای اسلامی شهر اصفهان:
ورودی، ایمنی و مبلمان بیمارستان الزهرا در شأن این بیمارستان نیست
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر اصفهان، کورش محمدی در بازدید اعضای کمیسیون بهداشت، سلامت و خدمات شهری شورای اسلامی شهر اصفهان از بیمارستان الزهرا گفت: وضعیت ورودی، ایمنی و مبلمان بیمارستان الزهرا در شأن این بیمارستان نیست و مطلوب این است که باتوجه به نام و انتظاری که از این بیمارستان در ذهن مردم جاری است، مشکلات آن رفع و  مناسب سازی شود. کوروش محمدی  با اشاره به وضعیت اورژانس بیمارستان الزهرا اظهار کرد: طی سال های اخیر اگر چه تغییراتی در فضای اورژانس این بیمارستان صورت گرفته اما وضعیت نامناسب و نامتجانس فضای اورژانس این بیمارستان کاملا ملموس است و درخور این بیمارستان نیست و این موضوع باید با نگاهی ویژه و موشکافانه مورد توجه قرار گیرد و مشکلات آن مرتفع شود.
عضو کمیسیون بهداشت و سلامت شورای اسلامی شهر اصفهان خطاب به مسئولان و مدیران بیمارستان الزهرا گفت: شما میراث دار مجموعه ای شده اید که خودتان هیچ نقشی در راستای شکل گیری مشکلات آن ندارید اما قطعا نسبت به حل آنها تکلیف دارید.
وی افزود با وجود تمام این موارد اگر 100 بیمارستان تخصصی و با امکانات فوق و مدرن راه اندازی شود، اما ذهنیت مردم با بیمارستان الزهرا عجین شده است بهمین دلیل وضعیت ورودی، ایمنی و مبلمان بیمارستان الزهرا در شأن این بیمارستان نیست و باید متناسب با آن اصلاح شود.
محمدی با بیان اینکه قول می دهم که در راستای رسیدگی به مشکلات بیمارستان در شورای شهر تلاش کنم، تاکید کرد: در زمینه زیباسازی فضای اطراف بیمارستان و موارد دیگر باید با تعامل و همکاری بین دو مجموعه بیمارستان و شهرداری اقدامات لازم صورت بگیرد.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.