گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/آغاز جلسات بررسی و برنامه ریزی پیرامون بودجه 97 شهرداری از امروز
کد محتوا : 26133
تعداد بازدید: 621
يکشنبه، 17 دی 1396
آغاز جلسات بررسی و برنامه ریزی پیرامون بودجه 97 شهرداری از امروز
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان عنوان کرد:
آغاز جلسات بررسی و برنامه ریزی پیرامون بودجه 97 شهرداری از امروز
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: براساس دعوت نامه ارسال شده از سوی آقای ارباب شیرانی، معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اصفهان جلسات بحث و بررسی و برنامه ریزی پیرامون بودجه سال 97 از امروز آغاز می شود و تا 21 دی ماه جاری ادامه دارد و مناطق مختلف شهرداری در این جلسات شرکت می کنند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر اصفهان، فتح الله معین در نوزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به حضور شهردار اصفهان در این جلسه برای ارائه توضیحات و گزارش مربوط به اقدامات صورت
گرفته اظهار کرد: این گزارش در دو بخش مربوط به مسائل مالی و عمرانی ارائه می شود و امیدواریم این گزارش زمینه همکاری و مساعدت بیشتر برای خدمت در شهر باشد.
وی اضافه کرد: : براساس دعوت نامه ارسال شده از سوی آقای ارباب شیرانی، معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اصفهان جلسات بحث و بررسی و برنامه ریزی پیرامون بودجه سال 97 از امروز آغاز می شود و تا 21 دی ماه جاری ادامه دارد و مناطق مختلف شهرداری در این جلسات شرکت می کنند.
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: این دعوت نامه برای تمام اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان ارسال شده است و اگر اعضای شورای شهر در این جلسات شرکت کنند، قطعا به نتایج بهتری برای بودجه سال 97 دست پیدا می کنیم.
وی ضمن تقدیر و تشکر اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان از اقدامات همه جانبه شهردار اصفهان در اداره امور شهر و ارتباط بیشتر با مردم ادامه داد: تمام تلاش تصمیم گیران شورای شهر و شهرداری این است که تحقق بودجه 97 شهرداری اصفهان براساس ساختار منطقی و روشن باشد.

معین تاکید کرد: ممکن است با جلسه علنی هفته آینده به دلیل تداخل با برخی از برنامه ها برگزار نشود.

 

وی افزود: از حضور تمام عزیزان شرکت کننده در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان تشکر می کنم و امیدوارم این جلسه و جلسات آتی نتایج خوبی را برای شهر و شهروندان به دنبال داشته باشد.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.