گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/درصدد الگوگیری از نحوه تمام مباحث مدیریت شهری اصفهان هستیم
کد محتوا : 26251
تعداد بازدید: 714
يکشنبه، 24 دی 1396
درصدد الگوگیری از نحوه تمام مباحث مدیریت شهری اصفهان هستیم
رئیس شورای اسلامی شهر قم:
درصدد الگوگیری از نحوه تمام مباحث مدیریت شهری اصفهان هستیم
رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: با بازدید از اصفهان درصدد الگوگیری از نحوه تمام مباحث مدیریت شهری اصفهان از جمله حمل و نقل و ترافیک، شهرسازی، نماسازی، ابنیه ها و اماکن تاریخی، فضاهای ایجاد شده برای نشاط و شادمانی مردم هستیم.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر اصفهان، عبدالله جلالی در حاشیه بازدید تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر قم به اصفهان اظهار کرد: امروز به همراه جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر مقدس قم به لحاظ شرایط خاص اصفهان و اقدامات صورت گرفته در اصفهان راستای نشاط اجتماعی بازدیدی را از اصفهان و نقاط مختلف آن داریم.
وی با اشاره به اینکه قرار شده است که بازدیدهایی را از آکواریوم اصفهان و باغ پرندگان اصفهان داشته باشیم، اضافه کرد: در قم نیز ایده باغ پرندگان وجود دارد و در حال حاضر بحث اجرای باغ پرندگان در شهر قم مطرح است.
رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به بازدید از اماکن تاریخی و خانه های تاریخی موجود در اصفهان تصریح کرد: در شهر مقدس قم نیز ابنیه و اماکن تاریخی بسیاری وجود دارد و نحوه استفاده و الگوگیری از اقدامات صورت گرفته در بخش های مختلف اصفهان به عنوان هدف از این بازدیدها است تا در اجرای تصمیم گیری های مدیریت شهری قم در حوزه آکواریوم، باغ پرندگان، اماکن تاریخی، ابنیه ها و فضاهای شهری  موثر باشد.
وی با بیان اینکه مدل مدیریت فضاهای شهری اصفهان می تواند در بحث مدیریت شهرسازی قم موثر باشد، ادامه داد: الگوگیری از نحوه تمام مباحث مدیریت شهری اصفهان از جمله حمل و نقل و ترافیک، شهرسازی، نماسازی، ابنیه ها و اماکن تاریخی، فضاهای ایجاد شده برای نشاط و شادمانی مردم از رویکردهای اصلی ما از این بازدید است.
جلالی با اشاره به اینکه البته در حاشیه این بازدید نیز از نمایشگاه مرکز پژوهشی مهدویت اصفهان بازدید کردیم و این نمایشگاه یک کار عملی در راستای ترویج فرهنگ مهدویت است، تاکید کرد: مسجد مقدس جمکران در شهر مقدس قم قرار دارد و با توجه به این موضوع بازدید از این نمایشگاه نیز می تواند یک فضای ذهنی را ایجاد کند تا اعضای شورای اسلامی شهر قم در جمکران بتوانند یک نمایشگاه دائمی در حوزه مهدویت پایه گذاری کنند.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.