گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/استفاده از کارآفرینان بنام اصفهان در مدیریت شرکت های وابسته به شهرداری
کد محتوا : 26793
تعداد بازدید: 508
يکشنبه، 15 بهمن 1396
استفاده از کارآفرینان بنام اصفهان در مدیریت شرکت های وابسته به شهرداری
رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر اصفهان عنوان کرد:
استفاده از کارآفرینان بنام اصفهان در مدیریت شرکت های وابسته به شهرداری
رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: به شهرداری اصفهان تذکر می دهیم که در مدیریت شرکت های زیرمجموعه از توان کارآفرینان و فعالین اقتصادی اصفهان استفاده کند.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر اصفهان،  کوروش خسروی در بیست و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: اصفهان زادگاه و خواستگاه کارآفرینان بزرگی است از حاج حسن امین الضرب گرفته که اولین نیروگاه کشور یا به قول قدیمی ها (کارخانه برق) را به ایران آورد تا کارآفرینان معاصر که محصولات و خدمات آنها هر روز وارد بازار می شود و سبب ارتقاء‌سطح زندگی و استانداردهای ملی می شوند.
وی اضافه کرد: با این همه ظرفیت و پتانسیل موجود در اصفهان زیبنده نیست که از توان این عزیزان در هیئت مدیره شرکت ها و سازمان های شهرداری استفاده نشود.
رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه مدیران بسیاری از شهرهای کشور در حسرت یک ساعت مشاوره و گفت و گو با این افراد هستند، تصریح کرد: حیف است که شهردرای از این توان و ظرفیت موجود برای مدیریت شرکت ها و سازمان های خود استفاده نکند.
وی ادامه داد: همه می دانیم مدیریت یک مجموعه اقتصادی به نبوغ و استعداد ویژه ای نیاز دارد به همین دلیل به شهرداری اصفهان تذکر می دهیم که در مدیریت شرکت های زیرمجموعه از توان کارآفرینان و فعالین اقتصادی اصفهان استفاده کند.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.