گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان برنامه سفر هیات شورا به فرانسه را اعلام کرد
کد محتوا : 26934
تعداد بازدید: 805
چهارشنبه، 18 بهمن 1396
سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان برنامه سفر هیات شورا به فرانسه را اعلام کرد
سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت:
سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان برنامه سفر هیات شورا به فرانسه را اعلام کرد
سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: سفر سه عضو شورای اصفهان به پاریس با هزینه شخصی انجام شده و یک ریال از بیت المال برای انجام این سفر هزینه نشده است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر اصفهان، مهدی مقدری در ششمین کنفرانس خبری خود با خبرنگاران و اصحاب رسانه با اشاره به سفر آقای دکتر کوروش خسروی، آقای دکتر کوروش محمدی و خانم دکتر فریده روشن به عنوان سه نفر از اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان به فرانسه اظهار کرد: هزینه بلیط رفت و برگشت این سفر با اتاق بازرگانی بوده و هزینه اقامت آنها با شخص این افراد بوده و یک ریال از بیت المال برای انجام این سفر هزینه نشده است.

مقدری اضافه کرد: برنامه کاری این هیات به اینگونه است که ششم فوریه سه عضو شورای اسلامی شهر با مدیران شرکت کمکسپوزیوم جلسه داشتند؛ این شرکت قرار بود در بحث شرکت نمایشگاه های اصفهان در طرح توسعه سرمایه گذاری کند که متاسفانه این بحث به دلیل خدشه دار شدن مراودات بین المللی در این سالها تا حدودی متوقف شده بود و این برنامه به درخواست مدیران شرکت نمایشگاهی در دستور کار بود و اولین برنامه این سفر است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان دیگر برنامه این روز را بازدید از یک کاندومینیوم در شهر پاریس اعلام کرد.

وی با اشاره به بازدید از ایستگاه F متروی پاریس در روز 7 فوریه به عنوان یکی از برنامه های سفر سه عضو شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: ایستگاه F متروی پاریس بزرگترین مرکز اکوسیستم کارآفرینی دنیا است که توسط خانم رکسانا ورزای احداث شده که متروکه بوده و به بزرگترین مرکز کارآفرینی دنیا تبدیل شده است.

مقدری دیگر برنامه هیات را بازدید سه عضو شورای اسلامی شهر اصفهان از پارک علم و فناوری سوفیا آنتی پولیس واقع در شهر نیس در روز هشتم فوریه اعلام کرد.

همچنین، صبح نهم فوریه نیز این سه عضو جلسه ای با رئیس امور نمایشگاه های اتاق بازرگانی پاریس در راستای توسعه مناسبات نمایشگاهی دارند و یازدهم فوریه نیز به اصفهان باز خواهند گشت.

وی افزود: این سفر با هزینه شخصی و مشارکت اتاق بازرگانی اصفهان صورت گرفته است.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.