گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/۱۳ اولویت فرهنگی برای اصفهان تعریف شده است
کد محتوا : 29374
تعداد بازدید: 809
دوشنبه، 21 خرداد 1397
۱۳ اولویت فرهنگی برای اصفهان تعریف شده است
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت:
۱۳ اولویت فرهنگی برای اصفهان تعریف شده است
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: بررسی آسیب‌های اجتماعی و به ویژه طلاق در راس فعالیت‌های کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر اصفهان به نقل از خبرگزاری ایمنا ، کوروش محمدی در حاشیه بازدید از خبرگزاری ایمنا، با بیان اینکه در سال جاری برای کمیسیون فرهنگی شورای شهر۱۳ اولویت را تعریف کرده‌ایم، اظهار کرد: بررسی آسیب‌های اجتماعی و به ویژه طلاق که در اصفهان بیداد می‌کند در راس فعالیت‌های این کمیسیون قرار گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه حاشیه‌نشینی نیز از مهم‌ترین معضلات اجتماعی شهر اصفهان است، تصریح کرد: ضروری است که رسانه‌ها در خصوص آسیب‌های موجود این وصله ناجور شهری اطلاع‌رسانی کنند و با ارایه راهکار به همه مسئولان در راستای کاهش این آسیب‌ها گام بردارند.

این عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اینکه پوشش اخبار مدیریت شهری موضوعی اجتناب ناپذیر است زیرا مخاطبان زیادی دارد، گفت: برای این امر پیشنهاد می‌شود که اداره ارتباطات رسانه‌ای بخش اعظمی از رسالت پوشش اخبار شهرداری را عهده دار شود و خبرگزاری ایمنا در این زمینه به چالش کشیدن بحران‌های مختلف موجود در جامعه را در دستور کار خود قرار دهد.

وی برگزاری میزگرد برای بررسی مشکلات موجود در اصفهان را ضروری عنوان کرد و افزود: خبرگزاری ایمنا با برگزاری میزگرد پیرامون مشکلات اصفهان و دعوت از مسئولان در ارائه راه حل برای مشکلات گام برداشته و مسئولان را به چالش بکشند.

محمدی ادامه داد: با توجه به اینکه مراکز فرهنگی در شهر اصفهان وجود دارد پیشنهاد می‌کنم تعاملاتی صورت گیرد کهخبرگزاری ایمنا با آنها ارتباط برقرار کرده و معضلات و مشکلات آن بخش‌ها را بیان و از مسئولان دعوت کند تا راهکارهای برون رفت از این مشکلات را ارایه دهند.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.