گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/پروژه سالن‌های اجلاس به بخش خصوصی واگذار می‌شود
کد محتوا : 30860
تعداد بازدید: 964
سه‌شنبه، 23 مرداد 1397
پروژه سالن‌های اجلاس به بخش خصوصی واگذار می‌شود
رییس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اصفهان گفت:
پروژه سالن‌های اجلاس به بخش خصوصی واگذار می‌شود
رییس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: تحلیل اقتصادی بر روی پروژه سالن‌های اجلاس همایش‌های بین‌المللی انجام شده و روند واگذاری این پروژه به بخش خصوصی برنامه‌ریزی شده است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر اصفهان به نقل از خبرگزاری ایمنا ، کوروش خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا با بیان اینکه برنامه‌ریزی برای بهره برداری از سالن‌ اجلاس همایش‌های بین‌المللی بدون تحلیل اقتصادی بوده است، اظهار کرد: برای این پروژه استفاده از بخش خصوصی دیده نشده و با قرارداد ضعیفی که در این زمینه بسته شده در حال حاضر این پروژه دچار چالش شده است.

وی با بیان اینکه تحلیل اقتصادی بر روی پروژه سالن‌های اجلاس انجام شده و برنامه‌ریزی برای جذب سرمایه‌گذار در دستور کار قرار گرفته است، ادامه داد: در واگذاری این پروژه به بخش خصوصی می توان منافع شهرداری و سرمایه‌گذار را تامین کرد.

 رییس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر شهرداری عملیات عمرانی در سالن‌های اجلاس را در دستور کار دارد، افزود: در نظر داریم در بخش‌هایی که سرمایه‌گذار ورود می‌کند شهرداری اقدامی انجام ندهد و این پروژه را تقسیم بندی کرده‌ایم.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.