گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/آسفالت معابر زیر ذره بین نظارتی قرار می‌گیرد
کد محتوا : 32475
تعداد بازدید: 457
يکشنبه، 16 دی 1397
آسفالت معابر زیر ذره بین نظارتی قرار می‌گیرد
آسفالت معابر زیر ذره بین نظارتی قرار می‌گیرد
نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: طرح "مدیریت جامع شبکه معابر آسفالتی مناطق پانزده‌گانه شهرداری اصفهان" با هدف توزیع عادلانه خدمات آسفالت معابر در سطح شهر ارایه شده است.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان و به نقل از ایمنا، علیرضا نصراصفهانی در خصوص طرح "مدیریت جامع شبکه معابر آسفالتی مناطق پانزده‌گانه شهرداری اصفهان" اظهار کرد:  آسفالت معابر یکی مهمترین خدماتی است که شهرداری  به شهروندان ارایه می‌دهد. این طرح با رویکرد ساماندهی و کاهش هزینه شهرداری در دست بررسی قرار دارد.

وی افزود: طرح  "مدیریت جامع شبکه معابر آسفالتی مناطق پانزده‌گانه شهرداری اصفهان" با هدف توزیع عادلانه خدمات آسفالت معابر در سطح شهر است؛ در گذشته برای آسفالت معابر مقیاسی در نظر گرفته نمی‌شد به عنوان مثال  در برخی مناطق مرتب آسفالت معابر دستخوش تغییرات می‌شد که در برخی مناطق  شهرداران به دلیل سختگیری‌های زیاد  آسفالت مخدوش شده را ترمیم نمی‌کردند و مردم با مشکلات متعددی روبه‌رو می‌شدند.  با اجرایی شدن این طرح  تمام شهرداری‌ها ملکف هستند که تمام فعالیت‌های خود در خصوص آسفالت معابر با دستورالعمل تنظیم کنند.

نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: طرح  "مدیریت جامع شبکه معابر آسفالتی مناطق پانزده گانه شهرداری اصفهان" با هدف تدوین دستورالعمل برای نظارت بر کار پیمانکاران آسفالت معابر است تا پروژه ها در سه مرحله قبل از شروع آسفالت، حین کار و بعد از اتمام آسفالت مورد بررسی قرار گیرد.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.