گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/ساختمان‌های نیمه تمام شهر اصفهان ساماندهی شود
کد محتوا : 32476
تعداد بازدید: 495
يکشنبه، 16 دی 1397
ساختمان‌های نیمه تمام شهر اصفهان ساماندهی شود
نصر اصفهانی:
ساختمان‌های نیمه تمام شهر اصفهان ساماندهی شود
نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: مدیریت شهری در مناطق ۱۵ گانه ساختمان‌های نیمه‌تمام خصوصی و دولتی را شناسایی و ضمن دعوت از مالکان از آن‌ها می‌خواهد که نسبت به تعیین تکلیف وضعیت موجود اقدام کنند.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان به نقل از ایمنا، علیرضا نصر اصفهانی صبح امروز (یکشنبه) در شصت و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان ضمن تبریک آغاز سال ۲۰۱۹ میلادی با بیان اینکه توسعه مشارکت و استفاده از همه ظرفیت‌های موجود یکی از نیازهای اصلی شهر اصفهان است، اظهار کرد: ادامه حیات خوب شهر و بهبود فعالیت‌های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در گرو دیدهبانی خوب همه شهروندان و مسئولان است و شبکه‌های اجتماعی، سازمان‌های مردم نهاد و اصحاب رسانه در این زمینه ابزارهای خوبی هستند.

وی با بیان اینکه امروزه باید ظرفیت‌ها را افزایش دهیم، ادامه داد: امروز باید نقد منصفانه را پاس داریم و اگر پروژه‌های شهری و عزل و نصب مدیران در شهرداری تحلیل و نقد می‌شود و مرتب افعال شهرداری بررسی می‌کنند باعث افتخار است.

نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه از مدیران شهری به دلیل عبور با تدبیر و عاقلانه از نقدها قدردانی می‌کنم، افزود: همه باید بدانیم که آبروی مومن بسیار مهم است و همه باید نسبت به این امر توجه داشته باشیم؛ همواره حرمت افراد را پاس بداریم و زمینه حضور جسورانه آنها را فراهم کنیم.

وی در ادامه ضمن قدردانی از معلمان به عنوان پیش قراولان همه صحنه‌های انقلاب اسلامی و تربیت نیروهای خدوم طی ۴۰ سال عمر انقلاب اظهار کرد: باید همگان نسبت به ماموریت خطیر معلمان توجه داشته باشند، ضمن اینکه این قشر از جامعه در دوران فعالیت خود از گذشته تا کنون همواره درخواست‌ها و مطالبات صنفی خود را با تدبیر و درایت و از مسیر قانونی به مسئولان بالادستی رساندند.

نصر اصفهانی تاکید کرد: معلمان نباید مورد حقارت، اهانت و تعرض قرار گیرند و هر گونه برخورد تند و عجولانه با این صنف عواقب بدی را همراه خواهد داشت و هر گونه بی توجهی به مطالبات این قشر خسارات جبران ناپذیری دنبال خواهد داشت.

وی همچنین به ساماندهی ساختمان‌های نیمه تمام در سطح شهر اصفهان اشاره کرد و ادامه داد: ضروری است که مدیریت شهری در مناطق ۱۵ گانه ساختمان‌های نیمه تمام خصوصی و دولتی را شناسایی و ضمن دعوت از مالکان نسبت به تعیین تکلیف وضعیت موجود اقدام کند.

نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: همچنین به منظور بهره برداری بهتر شهروندان از بسته‌های تشویقی شهرداری ضروری است که تسریع در بازدیدها توسط معاونت شهرسازی زمینه استفاده مردم را بیش از گذشته تسهیل کند.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.