گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/دوم خرداد نشان مردم سالاری و سوم خرداد نماد حفظ کشور است
کد محتوا : 33910
تعداد بازدید: 494
يکشنبه، 29 ارديبهشت 1398
دوم خرداد نشان مردم سالاری و سوم خرداد نماد حفظ کشور است
معین:
دوم خرداد نشان مردم سالاری و سوم خرداد نماد حفظ کشور است
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: ما دوم خردادی را پیش رو داریم که با حضور بی نظیر مردم نشان مردمسالاری دینی است. دوم خرداد، حضور همه جانبه مردم پای صندوق رأی ، همچنان که سوم خرداد نماد حفظ کشور است، دوم خرداد هم نماد تعیین سرنوشت مردم توسط خودشان است.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، فتح الله معین در جلسه علنی شورای شهر اصفهان، اظهار کرد: ضمن آرزوی قبولی طاعات مردم روزه دار و همه همکارانمامن که در این ماه روزه در خدمت مردم هستند و امیدوارم این ماه برای مردم ماه پر برکتی باشد.
 
وی افزود: در هفته گذشته شاهد نایب قهرمانی تیم سپاهان در لیگ برتر خلیج فارس بودیم که بسیار ارزشمند است و تلاش تیم دیگر اصفهانی تیم ذوب آهن که در نیم فصل دوم بسیار  خوب و در لیگ قهرمانان آسیا درخشان ظاهر شد تشکر می‌کنم.
 
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: روز روابط عمومی را به همه کسانی که در روابط عمومی‌ها تلاش می‌کنند تبریک می گویم. هرچه جامعه پیشرفت کند نقش و جایگاه مهمتری برای روابط عمومی‌ها ایجاد می‌شود. روابط عمومی را می‌توانیم یکی از مهم‌ترین ارکان‌های سازمانی امروز دانیم.
 
معین با اشاره به اینکه روز ولادت امام حسن مجتبی و روزاکرام را در پیش رو داریم، تصریح کرد: در سیل و اتفاقات اخیر دیدیم مردم ما با این که مشکلات زیادی را از سرگذراندند کمک به دیگران را فراموش نکردند.
 
وی تاکید کرد: روز سوم خرداد روز تجلی مردم در صحنه است ، همه اقشار مردم با فرمان حضرت امام(ره) به میدان آمدند و دشمن بعثی را از کشور بیرون کردند.
 
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: روز سوم خرداد باید همیشه در کل تاریخ ما روشن باشد تا همه آن‌ها که به کشور ما سو نظر دارند بدانند، این مردمی هستند که دشمن را از کشور بیرون کردند.
 
معین اظهار کرد: ما دوم خردادی را پیش رو داریم که با حضور بی نظیر مردم نشان مردمسالاری دینی است. دوم خرداد، حضور همه جانبه مردم پای صندوق رأی ، همچنان که سوم خرداد نماد حفظ کشور است، دوم خرداد هم نماد تعیین سرنوشت مردم توسط خودشان است و دخالت دیگران را بر نخواهند تافت.
 
وی خاطرنشان کرد: علی رغم همه‌ی فراز و نشیب‌ها، حق آبه زاینده رود فراموش شدنی نیست

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.