گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/باید در خصوص علامت گذاری قبل از رسیدن به پروژه‌ها دقت شود
کد محتوا : 33911
تعداد بازدید: 418
يکشنبه، 29 ارديبهشت 1398
باید در خصوص علامت گذاری قبل از رسیدن به پروژه‌ها دقت شود
زندآور:
باید در خصوص علامت گذاری قبل از رسیدن به پروژه‌ها دقت شود
یک عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: در اواخر سال گذشته و اوایل سال جاری پروژه های عمرانی مختلفی در سطح شهر شروع شد که مهمترین آنها پل های رینگ چهارم ترافیکی و سالن اجلاس است. یکی از موارد بسیار مهم و اساسی نصب علائم هشدار دهنده نرسیده به محل اجرای پروژه ها است.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان امیر احمد زندآور در صحن علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه ضیافت الهی، ماه مبارک رمضان و در آستانه شب های قدر التماس دعا از روزه داران و عبادت کنندگان درگاه الهی دارم.
وی افزود: در اواخر سال گذشته و اوایل سال جاری پروژه های عمرانی مختلفی در سطح شهر شروع شد که مهمترین آنها پل های رینگ چهارم ترافیکی و سالن اجلاس است. یکی از موارد بسیار مهم و اساسی نصب علائم هشدار دهنده نرسیده به محل اجرای پروژه ها , اطراف و بعد از آن ها است. متاسفانه در هفته گذشته و جاری چند تن از همشهریان در اثر تصادفات در محل پروژه اجلاس دارفانی را وداع گفته اند که به خانواده های محترم این ضایعه را تسلیت عرض می‌نمایم.
این عضو شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: به لحاظ اهمیت موضوع لازم دانستم درخواست نمایم نسبت به بررسی مجدد و اصلاح طرح ترافیکی موجود در محل پروژه های مذکور و نصب علائم هشدار دهنده بیشتر از بروز حوادث مشابه پیشگیری و جلوگیری شود.
زندآور خاطرنشان کرد: در خاتمه از همه دست اندر کاران از جمله کارگران محترم این پروژه ها و افرادی که در مراسمات مختلف در ماه مبارک رمضان خدمت رسانی می‌کنند سپاسگزاری می‌کنم.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.