گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/معطلی 20 ساله شهر برای یک پمپ بنزین
کد محتوا : 34115
تعداد بازدید: 482
يکشنبه، 12 خرداد 1398
معطلی 20 ساله شهر برای یک پمپ بنزین
نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان:
معطلی 20 ساله شهر برای یک پمپ بنزین
نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: پروژه پمپ بنزین و گاز بزرگراه شهید اردستانی یکی از این پروژه‌ها است این پروژه حدود 20 سال است که شهر و شهروندان را معطل گذاشته است.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، علیرضا نصر اصفهانی طی تذکری در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: ضروری است شهرداری اصفهان پس از سه دوره نسبت به تعیین تکلیف پمپ بنزین بزرگراه شهید اردستانی پس از 20 سال در کمترین زمان ممکن اقدام کند.
 
وی افزود: بارها از تریبون شورای شهر به شهرداران قبلی و فعلی اصفهان در خصوص ساماندهی ساختمان‌های نیمه‌  کاره تذکر داده‌ام، برخی از این ساختمان‌ها مدت‌هاست که منجر به خدشه دار شدن سیما و منظر شهری شده است.
 
نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: پروژه پمپ بنزین  و گاز بزرگراه شهید اردستانی یکی از این پروژه‌ها است این پروژه حدود 20 سال است که شهر و شهروندان را معطل گذاشته است.
 
نصراصفهانی تصریح کرد: در سه دوره مدیریت شهری هنوز ساماندهی این امر انجام نشده است، از این رو درخواست دارم در این دوره به این موضوع فیصله دهند و شهر و شهروندان را بیش از این متضرر نکنند و این پروژه را با حفظ حقوق مالکان شهروندان از روی ریل بلاتکلیفی خارج کنند.
 
وی خاطرنشان کرد: برگزاری برنامه‌هایی مانند مسابقات ورزشی برای کارکنان، همایش حماسه آفرینان خرمشهر، برنامه شبی با قرآن در چهارباغ و مسابقات جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان در ایجاد شادی و نشاط بین شهروندان تاثیر بسزایی داشته است.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.