گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/تیم‌های اصفهان همیشه در صحنه‌های ملی و خارجی با اخلاق ظاهر شدند
کد محتوا : 34118
تعداد بازدید: 485
يکشنبه، 12 خرداد 1398
تیم‌های اصفهان همیشه در صحنه‌های ملی و خارجی با اخلاق ظاهر شدند
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان:
تیم‌های اصفهان همیشه در صحنه‌های ملی و خارجی با اخلاق ظاهر شدند
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: تیم فوتبال ذوب آهن به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرده است که جا دارد این تلاش را به همه کارگران و مدیران باشگاه ذوب آهن تبریک گفت و از آنها تشکر کرد. هرچند که تیم های اصفهانی همیشه حضور پررنگ و اخلاقی در صحنه رقابت های داخلی و خارجی داشته اند.
 
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، فتح الله معین در صحن علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: امیدوارم پس از ماه مبارک رمضان و شب های پر فیض و برکت قدر ارتقا بیشتر کیفیت زندگی در همه امور شهروندان اتفاق بیافتد.
 
وی افزود: جمعه گذشته روز قدس را پشت سر گذاشتیم و باید از حضور پر رنگ مردم در این روز تشکر کنیم، شرکت مردم در این راهپیمایی نشان از عزم و اراده مردم در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی داشت. 
 
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: تلاش مردم مومن شهر اصفهان برای برگزاری مراسم بزرگداشت امام جمعه فقید اصفهان حضرت آیت الله طاهری قابل تقدیر است، مردم همیشه در راه آرمان های انقلاب ثابت قدم بوده اند و برای افرادی که در این صحنه حضور داشتند نیز سنگ تمام گذاشته اند.
 
معین تصریح کرد: امروز متاسفانه دیگر کشورها مشکلاتی را برای کشور ایجاد کرده اند می بینیم کشورهای منطقه ای که در آنها سرمایه گذاری شده بود نیز امروز دچار مشکل اساسی شده اند.
 
وی تاکید کرد: تیم فوتبال ذوب آهن به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرده است که جا دارد این تلاش را به همه کارگران و مدیران باشگاه ذوب آهن تبریک گفت و از آنها تشکر کرد. هرچند که تیم های اصفهانی همیشه حضور پررنگ و اخلاقی در صحنه رقابت های داخلی و خارجی داشته اند. 
 
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان خاطرنشان کرد: عید سعید فطر را به روزه داران و متقیان تبریک می گویم و برای همه مومنان و مومنات کشور روزی بیشتری را از خدا خواستارم.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.