گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/به اندک کسانی که آیه یاس و ناامیدی می‌خوانند توصیه می‌کنم به کمک مدیریت شهری بشتابند
کد محتوا : 34910
تعداد بازدید: 463
يکشنبه، 6 مرداد 1398
به اندک کسانی که آیه یاس و ناامیدی می‌خوانند توصیه می‌کنم به کمک مدیریت شهری بشتابند
نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان:
به اندک کسانی که آیه یاس و ناامیدی می‌خوانند توصیه می‌کنم به کمک مدیریت شهری بشتابند
نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: به اندک کسانی که آیه یاس و نا امیدی می‌خوانند و با نادیده گرفتن انبوهی از خدمات و دستاوردها سعی در برجسته کردن ضعف‌ها و لغزش‌های احتمالی دارند توصیه می‌کنیم به کمک مدیریت شهری بشتابند.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، علیرضا نصر اصفهانی، در صحن علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: با همکاری همه کارکنان شهرداری در گذشته، حال و امروز واژه زیبای شهروندی در اصفهان به بلوغ رسیده است، در این شرایط روز به روز شاهد افزایش حس تعلق شهروندان به شهر و افزایش مشارکت  آنها در امور، توجه به حقوق همنوعان، تلاش در حفظ و نگهداری از سرمایه‌های شهری، همدلی و همراهی و همکاری در توسعه شهری و ... هستیم که جای قدردانی دارد.
 
 وی افزود: باید توجه داشت که شهر اصفهان در حال حاضر با تحقق شعارهای انتخاباتی و عهدی که با مردم بسته ایم، در مسیر توسعه، رشد و سرزندگی علی رغم وجود موانع موجود به ویژه مشکلات اقتصادی قرار گرفته و بذر امید را در دل شهروندان قدرشناس و منصف اصفهان کاشته است.
 
 نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: از استاندار اصفهان به دلیل همراهی و همکاری با مدیریت شهری برای بهره‌برداری از پروژهها  تشکر می کنم،از استاندار درخواست داریم دستورات لازم را در خصوص همکاری شهرداری‌ها و  فرمانداری‌های مرتبط با حلقه حفاظتی شهر اصفهان صادر کنند تا این پروژه که دارای 78 کیلومتر طول، 22 تقاطع غیر همسطح و هفت پل با عرض 76 متر است هر چه زودتر به بهرهبرداری برسد.
 
 نصر اصفهانی تصریح کرد: از شهردار اصفهان می‌خواهیم نسبت به امور معیشتی و رفاهی این مجموعه بزرگ توجه داشته باشد تا این کارکنان انگیزه بیشتری برای ادامه فعالیت داشته باشند.
 
 وی با بیان اینکه از نخبگان، علما، اساتید، فرهنگیان و صاحب‌نظران برای همکاری و همراهی با شهرداری برای مدیریت بهتر شهر دعوت می شود، گفت: ضروری است که نسبت به اطلاع رسانی فعالیتهای عمرانی، فرهنگی و خدماتی صورت گرفته در شهرداری اصفهان فعالیت‌های بیشتری صورت گیرد تا مردم در جریان امور قرار گیرند.
 
 نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان تاکید کرد: به اندک کسانی که آیه یاس و نا امیدی می‌خوانند و با نادیده گرفتن انبوهی از خدمات و دستاوردها سعی در برجسته کردن ضعف‌ها و لغزش‌های احتمالی دارند توصیه می‌کنیم به کمک مدیریت شهری بشتابند، همانگونه که دیگران طی 12 سال خدمت را فراهم نمودند شما نیز این فرصت را در اختیار تیم مدیریت جدید قرار دهید تا به دور از پرداختن به حواشی به خدمت به شهر خود بپردازند.
 
 نصر اصفهانی اظهار کرد: از برنامه‌ریزان جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان درخواست داریم تا به منظور رفاه حال شهروندان و استفاده حداکثری از امکانات موجود  در شهر به صورتی برنامه‌ریزی شود تا تعدادی از فیلمها در سالن‌های نمایش سیتی سنتر به نمایش درآید.
 
 وی با اشاره به اینکه در سال جاری با افزایش پنج درصدی جرایم ماده 100 رو به رو بوده‌ایم و باید کارشناسان این حوزه بیش از گذشته دقت داشته باشند، خاطرنشان کرد: به انبوه کاربری‌های بدون مطالعه در خیابان همدانیان انتقاد دارم، شهروندان این خیابان از شرایط فعلی ناراضی هستند و از شهرداری میخواهیم در کاهش مزاحمت‌ها در این خیابان برنامه ریزی کند.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.