گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/خبرنگاران در خط مقدم پیشگیری از فساد هستند
کد محتوا : 34995
تعداد بازدید: 353
شنبه، 19 مرداد 1398
خبرنگاران در خط مقدم پیشگیری از فساد هستند
خبرنگاران در خط مقدم پیشگیری از فساد هستند
رئیس کمیسیون اجتماعی و محیط زیست شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: خبرنگاران در خط مقدم پیشگیری از فساد، کاهش آسیب‌های اجتماعی، تقویت نقاط قوت و پوشش ضعف‌های جامعه و... هستند و امیدواریم با توجه به جایگاه ویژه‌ای که دارند مورد حمایت مسئولان قرار گیرند.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، کوروش محمدی در صحن علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: روز خبرنگار را خدمت خبرنگاران عزیز تبریک می گویم.خبرنگاران همواره در خط مقدم چالش‌ها و مصائب جامعه هستند و این در حالی است که این قشر از حداقل حمایت‌ها برخوردار هستند. خبرنگاران صادقانه و دلسوزانه اخبار جامعه را پوشش می‌دهند.
 
وی افزود: خبرنگاران در خط مقدم پیشگیری از فساد، کاهش آسیب‌های اجتماعی، تقویت نقاط قوت و پوشش ضعف‌های جامعه و... هستند و امیدواریم با توجه به جایگاه ویژه‌ای که دارند مورد حمایت مسئولان قرار گیرند.
 
رئیس کمیسیون اجتماعی و محیط زیست شورای اسلامی شهر اصفهان، ادامه داد: خبرنگاران دارای مشکلات معیشتی بوده و باید نسبت به بیمه خبرنگاران توجه داشت. تشکر و تقدیر روز خبرنگار برای این قشر کافی نیست و باید در عمل مسایل کلیدی و مشکلات اساسی این قشر در حوزه قانون‌گذاری پیگیری شود.
 
محمدی اضافه کرد: مدیریت شهری و اعضای شورای شهر همواره کرامت خبرنگاران را مورد توجه داشته و پیشگام حفظ کرامت این قشر بوده‌ایم.
 
وی خاطرنشان کرد: از زحمات اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر و شهرداری اصفهان هم به جهت زحمات صادقانه و انعکاس مسایل شهری کمال تشکر را دارم.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.