گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/مسئولان برای کاهش مشکلات خبرنگاران گام بردارند
کد محتوا : 34997
تعداد بازدید: 363
شنبه، 19 مرداد 1398
مسئولان برای کاهش مشکلات خبرنگاران گام بردارند
زندآور:
مسئولان برای کاهش مشکلات خبرنگاران گام بردارند
یک عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: علیرغم این‌که اصحاب رسانه تریبون در اختیار دارند اما از تریبون‌های خود به صورت شخصی و به نفع خودشان استفاده نکردند و باید این را ناشی از محجوب به حیا بودن آنها دانست و باید توجه بیشتر شود تا مسئولین در کاهش مشکلات خبرنگاران قدم بر دارند.
 
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، امیر احمد زندآور در برنامه تلویزیونی اینجا اصفهان، اظهار کرد شالوده همه مسایلی که انسان با آن درگیر است فرهنگ است.شهادت شهید صارمی در ۲۱ سال پیش نمونه ای است که باعث ایجاد فرهنگ شهادت و ایثار شد.
 
وی افزود: ۴۴۶ نشریه در استان اصفهان داریم.تعداد ۱۱ روزنامه استانی عدد مطلوبی است. خانه مطبوعات ۱۶ وظیفه را به صورت تخصصی همگام با اداره ارشاد انجام می دهد. علیرغم این‌که اصحاب رسانه تریبون در اختیار دارند اما از تریبون‌های خود به صورت شخصی و به نفع خودشان استفاده نکردند و باید این را ناشی از محجوب به حیا بودن آنها دانست و باید توجه بیشتر شود تا مسئولین در کاهش مشکلات خبرنگاران قدم بر دارند.
 
این عضو شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: انتظار داریم اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی متولی اصلی این امور گامی بزرگ در راستای مشکلات این قشر نجیب بر دارد تا ما هم بیش از این شرمنده آن ها نباشیم.
 
زندآورتصریح کرد: ۱۸ برنامه رفاهی برای عزیزان خبرنگار در سال گذشته برگزار کردیم، اما جوابگوی این قشر عزیز نیست. 
 
وی خاطرنشان کرد: جا دارد از مدیریت شهری، شهردار محترم و اعضای شورای شهر تشکر کنم که در برنامه‌ریزی و کمک به برگزاری جشن روز خبرنگار تمام تلاششان را می‌کنند تا ذره‌ای از زحمات این قشر را جبران کنیم.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.