گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/شهر اصفهان به سوی بدل شدن به عنوان کانون شیوع کرونا در حال حرکت است
کد محتوا : 37944
تعداد بازدید: 144
سه‌شنبه، 20 اسفند 1398
شهر اصفهان به سوی بدل شدن به عنوان کانون شیوع کرونا در حال حرکت است
کوروش محمدی؛
شهر اصفهان به سوی بدل شدن به عنوان کانون شیوع کرونا در حال حرکت است
رئیس کمیسیون اجتماعی و محیط زیست شورای اسلامی شهر: استاندار اصفهان برای تعیین تکلیف سلامتی مردم اصفهان تصمیم گیری کند، تا فرصت داریم و تا جایی که امکان کنترل شهر را داریم باید تصمیم گیری کنیم.

به گزارش پایگاه خبری شورای اسلامی شهر، کوروش محمدی در صحن علنی شورا، اظهار کرد: باید با اظهار تاسف گفت که امروز بر خلاف شیب صعودی شمار بیماران کرونا در اصفهان بازارها همچنان شلوغ هستند. 

وی افزود: این حضور مردم در اجتماع بدون رعایت نکات بهداشتی است و مسئولان باید نسبت به امر توجه داشته باشند. 
رئیس کمیسیون اجتماعی و محیط زیست شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: شهر اصفهان به سوی بدل شدن به عنوان کانون شیوع کرونا در حال حرکت است و باید برای این موضوع تدبیر کرد و ورود و خروج استان را کنترل کرد با اظهار تاسف باید گفت مهمانپذیرها در حال پذیرش بیمار از قم و کاشان هستند. 
محمدی تصریح کرد: دفن اجساد کاملا استاندارد انجام می شود، اما خودرو حامل جسد کرونایی نباید در شهر جا به جا شود و باید مدیریت شود. از سوی دیگر گزارش‌هایی وجود دارد  مبنی بر دفن اجساد بیماران مبتلا به کرونای دیگر استان‌ها در اصفهان که باید این موضوع بررسی شود. 
وی افزود: استاندار اصفهان برای تعیین تکلیف سلامتی مردم اصفهان تصمیم گیری کند، تا فرصت داریم و تا جایی که امکان کنترل شهر را داریم باید تصمیم گیری کنیم.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.